středa 1. ledna 2014

Čtení knižních restů II.Opět se hlásím s projektem Čtení knižních "restů" (Více informací k projektu naleznete ZDE).  Loni se mi podařilo ze stanoveného seznamu přečíst 5 knih, což není nejhorší výsledek. 
Letos jsem se rozhodla projekt znovu absolvovat, opět bude koncem měsíce následovat článek o průběžném stavu čtení. Žádné vysoké cíle si nedávám, uvidím, jak se čtením odkládaných knih pohnu letos. :)


Seznam knižních restů:


Rob Thurman - série Kal Leandros (od 2. dílu)
L. K. Hamilton - Obsidiánový motýl
Karen Chance - Dotkni se temnoty
Beth Revis - Všechny barvy Země
Lauren Oliver - Pandemonium + Rekviem
Rosamund Luptonová - Sestra
Kendare Blake - série Anna
Sophie Jordanová - Drakie 3
Scott Westerfeld - Oškliví
Veronica Rossi - Pod nekonečnou oblohou
Karen Marie Moning - Temná horečka
Patrick Ness - trilogie Chaos
Jiří Kulhánek - Cesta krve: Cynik
Glen Duncan - Poslední vlkodlak
Steve Berry - Rasputinovo proroctví
Steve Berry - Císařova hrobka
James Rollins - Poslední orákulum
Irving Wallace - Muž, který hledal pravdu
Khoury Raymond - Spása templářů


6 komentářů:

 1. Paráda! To se letos také zapojím. V minulém roce jsem ze seznamu přečetla osm knih, což není zase tak hrozné. Držím ti palce a doporučuji ti knížku Pod nekonečnou oblohou, která mne nadchla. (ten druhý díl už není takový zázrak, ale to nevadí..) :D)

  OdpovědětVymazat
 2. Asi bych se taky měla přidat, ale vím, že stejně sáhnu po něčem novém :/ :D

  OdpovědětVymazat
 3. Letos se určitě zapojím znovu. :-) Z mých knižních restů ubylo šest knih, ale pět jich zůstalo. Takže se budu muset v roce 2014 polepšit. http://literarnikoutek.blogspot.cz/2013/12/cteni-kniznich-restu-zari-az-prosinec.html

  OdpovědětVymazat
 4. Ehehe... Ne, to radši ne. =D Seznam mejch restů je tak na dva kilometry, a upřímně ho většinu času radši ignoruju... =D No, možná po zkouškách... =D

  OdpovědětVymazat
 5. Knižní resty jsou pěkný potvory, to znám..:/ :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj. Dobrý nápad, také bych si mohla něco takového konečně sepsat. :) Jinak trilogie Chaos je prý úžasná, já osobně jsem četla "Muž, který hledal pravdu" a moc se mi tato knížka líbila.

  Jinak mám dotaz (otázku) - S kamarádkou jsme založily blog, na kterém se budou objevovat také recenze na knížky, či filmy, ale také různé slohové práce, jak už na naše téma nebo i na téma týdne. Pokud by si měla zájem o spřátelení, byly bychom rády.
  Díky :)

  OdpovědětVymazat