pátek 7. března 2014

Nalini Singh - Předtuchy smyslnosti (PSY-Měňavci #2)

Název: Předtuchy smyslnosti
Původní název: Visions of Heat
Autor: Nalini Singh
Série: PSY-Měňavci
Díl v sérii: 2. díl 
Počet stran: 256
Nakladatelství: Fantom Print
V ČJ: vyšlo v roce 2014

visions-of-heat-cover
Originální obálka
Faith NightStar dávno přivykla naprosté citové sterilitě Utišení, ale nyní je bez zjevné příčiny trýzněna temnými a krvavými představami o smrti. To nikdy nevěstí nic dobrého, ale u Faith je situace ještě horší, protože je to F-psyka, obdařená vysoce ceněnou schopností předvídat budoucnost. Pak se její vize promění v ještě nebezpečnější pocity – ve spalující touhu… a intenzivní rozkoš. Její jasnozřivost je tak mocná a její mysl tak křehká, že emoce, po kterých touží, ji mohou snadno zničit.
Měňavec Vaughn D’Angelo na sebe umí brát podobu člověka i jaguára, ale je to jeho zvířecí stránka, kterou to k Faith silně přitahuje. Jaguáří instinkty mu říkají, aby si tuto naprosto fascinující ženu přivlastnil, a lidská polovina nic nenamítá. Zatímco Vaughn prahne po pocitech a touží Faith po všech stránkách uspokojit, pro ni je chtíč nebezpečím, které by mohlo zpřetrhat poslední vlákna její příčetnosti.

A jsou tu ještě psyové, kteří chtějí Faithiny schopnosti využít k vlastním cílům. Musejí ji proto všech pocitů zbavit – a od Vaughna ji držet co nejdál.


Série PSY-Měňavci

  caressed-by-ice-cover mine-to-possess-cover

Žádné komentáře:

Okomentovat