čtvrtek 17. dubna 2014

Jamie McGuire - Červený vrch

Název: Červený vrch
Původní název: Red Hill
Autor: Jamie McGuire
Počet stran: 328

Nakladatelství: Fortuna Libri
V ČJ: 14. června 2014

Jak se zachovat, když ten, pro koho byste položili život, vám o něj začne usilovat?

Scarlet je rozvedená, pětatřicetiletá matka dvou dcer a pracuje jako rentgenová laborantka. Je pátek odpoledne a má službu v nemocnici, dcery poslala na víkend za otcem. Na příjem přivážejí umírající, ošklivě pokousanou a vyhublou dívku, a její rentgenový snímek prozrazuje to, o čem se v lékařských kruzích s hrůzou již pár dnů hovoří. Z Evropy se šíří záhadný virus a svět je zachvácen pandemií, která postupuje neuvěřitelně rychle. Projevuje se nesnesitelnou bolestí břicha a bleskovým úbytkem váhy, a pak už je jen smrt. Mrtví však nenacházejí klid, ale mění se v šouravé zombie, a hledají, čím by ukojili svůj neutišitelný hlad. Vábí je lidské maso a lačně se na ně vrhají. Jedinou obranou živých je rychlost a zásah do mozku zombie.

Scarlet se upne k tomu, aby zachránila své dcery za každou cenu. Musí je odvézt na jediné bezpečné místo k přežití, které zná. Na ranč Červený vrch.

Kniha by měla v překladu vyjít 14. června 2014 u nakladatelství Fortuna Libri.

4 komentáře:

  1. Na tuhle knížku se moc těším! ♥

    OdpovědětVymazat
  2. Takhle v životě nic neušetřím :D

    OdpovědětVymazat
  3. TĚŠÍM SE!!!!! MÁ NEJ oblíbenější spisovatelka!!!!!! Áááááááááááááááá už se nemůžu dočkat :-D Díky za skvělou informaci :-* Nikki

    OdpovědětVymazat